All for Joomla All for Webmasters
E-mail
info@tekevdenevenakliyat.com
Bize Ulaşın..

Hakkımızda

Kayseri TEK Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır evden eve nakliyat / taşımacılık sektöründe hizmet veren şirketimiz Kayseri merkezli olarak size değerli müşterilerimizin evden eve taşımacılık ihtiyaçlarına çözüm sunmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

Büyük ve küçük hacimli araçlar ile her plana uygun çözümler üretmektedir. Firmamız taşımacılık sektöründe liderliğe yükselmek için “müşteri memnuniyeti” ilkesini benimsemiş ve bu ilkeden taviz vermeyerek bugünkü saygınlığını edinmiştir.
Kayseri başta olmak üzere tüm Türkiye’de Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen isim olmayı hedefleyen TEK Evden Eve Taşımacılık evinizi, ofisinizi, eşyalarınızı büyük bir titizlik ve özenle taşımaktadır. Baştan sona kadar yapılacak tüm işlemler bir strateji çerçevesinde hesaplanarak yapılır.
Evden eve nakliyat esnasında uyguladığımız başlıca işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:
**Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin experlerimiz tarafından ücretsiz yapılması
**Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi
**Eşyanın yükleme ve boşaltılması
**Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı
**Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı
**Gardrop türü mobilyanın demontesi ve montesi
**Kırılacak eşyaların paketlenmesi
**Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi
**Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre dizaynı
**Bu işlemlerin hepsi en kısa sürede ve en sağlıklı biçimde gerçekleşir.
Bilgi: TEK Evden Eve Taşımacılık ile yapacağınız tüm nakliyat işlemleri her türlü kazaya karşı araç üstünde sigortalanır.

Kalite

Kayseri’de evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firma özelliğini taşıyor olmak, yılların tecrübesi ve müşterilerimizin %100 memnuniyetinin bir göstergesidir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını büyük-küçük, uzak-yakın ayırt etmeden Tüm müşterilerimizin Nakliyat ihtiyaçlarına en hızlı ve en ideal çözümü profesyonel ve kaliteli hizmeti sunabilmek.

Misyonumuz

Günümüz yaşam koşullarında Nakliyat ve Taşımacılık ihtiyaçlarının hayatımızın olmazsa olmaz bir gereksinim haline gelişinin oluşturduğu Hizmet ihtiyacına profesyonel, kaliteli ve hızlı çözümler sunabilmek.